Ako oznámiť na súde sudcovi,aby podal trestné oznámenie?

Môžete mi poradiť?
Som v konaní so zamestnávatelom o neplatnosti okamžitého prepustenia.Bola som prepustená na základe údajnej sťažnosti pacientky.Táto sťažnosť bola vykonštruovaná mojou nadriadenou vedúcou,bola chaotická,nepravdivá,ale kedže ju prešetrovala moja zaujatá vedúca s kontrolórkou a mňa vylúčili z prešetrovania,nespísali svedkov=právne oddelenie ma prepustilo.
Podala som to na súd a na II.pojednávaní sťažovateľka,ako svedok priznala,že ona sa nesťažovala a ani nedožadovala vecí,skutočností,ktoré boli v sťažnosti. Sudca to síce zapísal do zapisnice,ale nemám z toho aj tak dobrý dojem. Čaká ma III.pojednávanie a konečné. Môžem v záverečnej reči mimo faktov a listín,ktorými disponujem UVIESŤ,že žiadam súd,aby PODAL TRESTNÉ OZNÁMENIE NA OSOBY ZÚČASTNUJÚCE SA PREŠETROVANIA PRE PODOZRENIE Z FALŠOVANIA SŤAŽNOSTI,ako bolo zistené na súde?iem,že vraj to sudcovia nechcú robiť,ale je pravda,že to bude musieť sudca zaprotokolovať?

Ďakujem za odpoveď.

Ivana

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus