Ako zapísať na list vlastníctva náhradnú pôdu?

Pred 12 rokmi mi bola vymerana, pridelena nahradna pôda v jednom celku ako nahrada za velke množstvo parciel, ktore nebolo možne vratiť z dôvodov uživania inymi vlastnikmy / zastavane parciel  v obci , obecne komunikacie,nehnutelnosti a pod./ . Nahradna pôda mi bola vymerana  na mieste, kde mali parcely aj ini vlastnici. Dodnes mam na liste vlastnicva zapisane velke množstvo parciel namiesto tej vymeranej, pridelenej ako nahradu .Ako mam postupovať, ked chcem konečne mať zapisanu na list vlastnicva nahradnu pôdu namiesto tych predošlych?

lubo sa opýtal/a 29.11. 2010 o 13:44 v kategórii Právo
maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus