ako ziskat uver ked som v registri?

pred cca tromi rokmi som potreboval z dovodu nizsieho prijmu aspon docasne znizit splatky, alebo pozastavit splacanie uveru v jednej banke. na moje nemile prekvapenie si banka za to pytala poplatok 200€ v hotovosti. prislo mi to uplne absurdne, ziadost som nepodpisal a nezaplatil som 3 splatky uveru. na to banka posunula moj uver spolocnosti na vymahanie dlhov, kde som si v pohode nizsie splatky a splatkovy kalendat dohodol. avsak nastal problem, dostal som sa koli tomuto do uveroveho registra. teraz potrebujem uver, ktoreho castou by som zostatok tohto stareho vyplatil a druhu cast potrebujem na zdravotny ukon, ktory zdravotna poistovna v plnej vyske nepreplaca.
mam trvaly prijem, ziadne ine dlhy ako debet ci kreditka, proste nic, ani jednu omeskanu splatku vo vyssie spominanej spolocnosti za tie skoro tri roky, vsetko viem zdokladovat. napriek tomu mi ziadna banka nechce ten uver poskytnut. skusal som to aj cez dvoch financnych poradcov, bohuzial nepochodili ani oni. co robit, alebo ako postupovat v komunikacii s bankou aby som ten uver vybavil?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus