chcem predať zdedený byt po 1 roku LV. V osvedčení 70000Eur.

chcem predať zdedený byt po sestre , po 1 rok.LV.v osvedčení za 70000eur. Ak bude v kúpnej zmluve cena nehnuteľnosti 70000eur a cena hnuteľného majetku bytu 10000 -15000eur, ako budem dávať daňové priznanie? Musím cenu hnuteľného majetku zdokladovať faktúrami, a môže byť v jednej kúpnej zmluve ak nebol súčasťou dedičského konania? Kupec chce mať v jednej zmluve pre doklad obstarávacej ceny bytu. Predkladám k daňovému nejaké doklady, ako fyzická osoba. Byt ani hnuteľný majetok som nepoužívala na získavanie príjmov. dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Do koľkých dní môžete vrátiť tovar do obchodu
Namiesto radosti pociťujete z nákupu sklamanie a mrzia vás minuté peniaze? Nepremeškajte možnosť na bezdôvodné vrátenie tovaru.
Pri sceľovaní o svoju pôdu neprídete
Obava, že pri sceľovaní pozemkov môžu vlastníci o ne prísť, sa podľa advokáta Dušana Tomka z DT Legal nepotvrdzuje. Naopak, zlučovanie parciel do funkčných celkov zlepšuje ich využitie. Aby sa pri sceľovaní predišlo nedorozumeniam, Tomka majiteľom odporúča, aby pri sceľovaní preberali úradné zásielky, pozorne ich čítali a sledovali oznámenia na úradných tabuliach.
Zarábajte viac a pracujte menej. Toto sú TOP ponuky na skrátený úväzok
Pozrite si prehľad aktuálne voľných pracovných miest na kratší pracovný čas ktorý sme pripravili v spolupráci s portálom istp.sk.
Čo vám firma dáva okrem platu? Pozrite si najobľúbenejšie benefity
Prilepšenie k platu ponúka v súčasnosti rekordný počet firiem. Trendom v najlepších podnikoch je poskytnúť ľuďom aj viac voľna a relaxu.