dlhy

Dobry den chcela by som sa spytat,som slobodna mamicka ,moj mesacny prijem je 300e s ktoreho200e platim najom a 100e nam ostava na zivot zo synom,mam vsak dlhy v nebankovkach a aj eekuciu v zdravotnej poistovni,neviem ako mam postupovat ,kedze to nemam s coho splacat ,poradi mi niekto ,som momentalne bez prace ,ucet zablokovany a ked sa aj zamestnam tak mi exekutor vsetko zoberie ,neviem ako mam postupovat dalej uz som zufala ,skusala som ist cez jednu nebankovku ,ktora mi ponukala peniaze,ale len co ma oklamali a peniaze co som im poslala akoze na spracovanie tak to bolo len klamstvo,uz som zufala ,maly ide od septembra do skolky a snazim sa najst pracu,len neviem co s tymi dlhmi zo vsetkych stran sa to namna sipe ...som zufala :-( neni volaky zakon co by mi pomohol aby sa napr dali vsetky dlhy dokopy a splacala by som napr len jednu pozicku alebo tak prosim o radu dakuejm

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus