Dobrý deň. Prosím Vás mám nárok na odstupné?

Dobrý deň,

prosím Vás o radu.

Od augusta 2012 (presný dátum neviem) som pracovala na jednom mieste (recepcia penziónu ale v budove je aj jedáleň a kancelárie) až do nástupu na materskú dovolenku 29.9.2017. V období týchto 5tich rokov sa menil len prechod firmy na s.r.o.
7.4.2020 moje kolegyne dostali výpoveď dohodou s odstupným. Jeho firma ešte funguje (stále prenajíma v tej budove kancelárie)

Ja som do 10.11.2020 na rodičovskej dovolenke.
Prosím Vás potrebovala by som vedieť či mám nárok na odstupné. Ak áno malo by to byť 3mesačné odstupné? A prosím Vás z čoho by sa mi potom rátala podpora v nezamestnanosti? Pretože ja som si chcela po ,,nástupe" vybrať aspoň 3dni dovolenky teda od 11.11 - 13.11.

Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus