Dobrý večer. Prosila by som o radu mám exekútora z orange v celkovej sume zo všetkým 1400 eu momentá

Dobrý večer. Prosila by som poradit ohladom exekúcie mám exekútora na orange momentálne som nezamestnaná slobodná mamina dvoch neplnoletých detí a poberám socialne dávky. Z exekútorom som sa dohodla na splátkovom kalendári moja dlžná suma je zo všetkým dokopy 1400 eu orange dlhujem 300 eu a 500eu úroky a dalšie sú súdne a exekútorské predbežné trovy konania. Mesačne už tri roky splácam po 15eu šekom no exekútor mi zablakoval účet no nemám na nom nič ale neviem prečo to spravil zavolala som mu a učet mi odblokoval že sú to malé mesačné splátky povedal mi no ja nemám z čoho mu viac platit ked som na socialke. Hladám si prácu a potrebovala by som vediet že kolko mi budú zrážat z platu exekútorovi ak sa zamestnám a budem mat príjem cca 350eu v hrubom a či može dat exekučný príkaz z platu ked si svoj dlh riadne mesačne splácam. Dakujem velmi pekne za odpoved .

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus