Domôžem sa nevyplatenej mzdy?

Dobry deň. Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc ako postupovať v nasledujúcom prípade.

Zamestnávateľ mi ešte v roku 2007 nevyplatil mzdu za 1 mesiac ( v tom čase nebol platobne neschopný ). Prac. pomer som s ním ukončila v roku 2008. Na súde je podaná žaloba o vyplatenie mzdy ( 1 konanie už bolo, sudca zatiaľ nerozhodol ). V súčasnosti však sa ku mne dostala inf., že zamestnávateľ chce spoločnosť zlikvidovať ( nie je schopný platiť dlhy - faktúry za tovar, voči DÚ a ďalš. štátnym inšitúciam pozdlžnosti zatiaľ nemá ), predáva svoje majetky napr. autá spoločnosti ( žiaden iný nehnuteľný majetok nemá, zariadenie spoločnosti - obchodnej je staré, hodnota takmer nulová ). Bojím sa, že pokiaľ sa skončí moje súdne konanie resp. o ňom rozhodne sudca, zamestnávateľ s.r.o., už nebude mať žiaden majetok a mne moja mzda nikdy nebude vyplatená. Ako by som mala postupovať? Na koho sa mám obrátiť?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus