Exekúcie po rozvode

Dobrý deň.Potrebujem poradiť ohľadne exekúcií bývalých manželov.Manželia sa rozviedli v roku 2006.Mali pozemok v bezpodielovom spoluvlastníctve 1/1 takto vedený na katastri až do roku 2016.Býv. manželke vznikla exekúcia v roku 2008 a býv.manželovi vznikla exekúcia v roku 2010.Na základe zápisu v katastri 1/1 obaja majú navzájom blokovaný tento pozemok exekútormi.V roku 2016 bol tento zápis opravený na podielové spoluvlastníctvo ,tak ako mal byť po rozvode a po zániku BSM.Bývalá manželka má vyplateného svojho exekútora,ale ten druhý exekútor nechce jej časť pozemku odblokovať,nakoľko,že v čase exekúcií boli manželmi.Pýtam sa,ako sa to má právne chápať? Boli manželmi,či neboli.Poradí mi niekto prosím?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus