Fungovanie obce

Dobrý večer,obraciam sa na Vás s otázkami,može obec fungovať bez hlavného kontrolora,popri tom starostova družka je pokladníčka obecného úradu,akým postupom sa ma voliť pokladníčka obce,ako postupovať ked na verejnej tabuli ani raz nevysel rozpočet obce,nebývajú schôdze obecné,a ak aj nejaké sú niesu verejné,ja ako občan nemám vôbec informácie ako hospodári naša obec,mám právo nahliadnuť do papierov obce.Chodia na platobne výmeri v júli a figuruje na nich mesiac február musím to prebrať,ked je na tom taký datum a ešte k tomu na tabuli bolo po 10 rokoch VZN obce č.3,/2014 a na platobnom výmere je 1/2010.dakujem Vám za vaše odpovede velmi by ste mi pomohli jednoducho v našej obci nebola nikdy poriadna kontrola

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus