ist na rizikove alebo nie ?

Dobrý deň, chcela by som vas poprosit o radu k danemu problemu. Mam 30 rokov a 7 rokov som zamestnana v jednej firme na dobu neurcitu. Nastali nejake zmeny vo firme a presunuli ma na inu pobocku kde som ale zaroven dostala vypoved a aj novu zmluvu zase na dobu neurcitu, lebo som presla pod ineho majitela.
Mam narocnu pracu v rizikovom prostredi a nie moc dobry kolektiv.
Snazime sa s manzelom o babatko a chcela by som sa spytat, ci by sa mi oplatilo hned po otehotneni ist na rizikove tehotenstvo az do porodu. Alebo mam este par mesiacov vydrzat v robote. Ci mi to nejak nepokazi matersku.
Co by ste mi odporucili ? Dakujem velmi pekne

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Prichádza najnebezpečnejšie obdobie roka na cestách. Chráňte sa
Slovensko patrí medzi krajiny s najväčším poklesom počtu smrteľných nehôd na cestách v EÚ. Napriek tomu zomrie na našich cestách každý mesiac až 20 ľudí. Zima, najnebezpečnejšie ročné obdobie pre jazdu za volantom, je za dverami.
Jozef Mihál radí ľuďom: Tipy, ako môžete ušetriť aj tisíce eur
Živnostník má od štátu nárok na viaceré dávky. Expert upozorňuje, aké situácie môžu existovať v súlade so zákonom, aby ste získali od štátu čo najviac.
Využite mobilnú aplikáciu, zachráni vám život
Nová aplikácia v mobile môže poistencom Všeobecnej zdravotnej poisťovne zachrániť život. Štátna poisťovňa sa tak pridala k súkromnej Dôvere, ktorá podobnú aplikáciu už má.
Štát dotuje mobilitu ľudí aj kúpele
Podpora pri hľadaní a sťahovaní sa za prácou, ale aj finančné úľavy pre tých, ktorí chodia do kúpeľov. Aj taká je starostlivosť o zamestnancov či seniorov zo strany štátu. Nie vždy sú však dotácie a podpora adekvátne. Takto to vidia experti.
Práca v domove, jasličkách či seniorských zariadeniach. Mzda je väčšinou dohodou
Profesie ako vychovávateľ, profesionálny rodič, sociálny pracovník či psychológ sú čoraz viac v kurze. V spolupráci s ISTP sme pre vás urobili prehľad o voľných miestach po celom Slovensku.