ist na rizikove alebo nie ?

Dobrý deň, chcela by som vas poprosit o radu k danemu problemu. Mam 30 rokov a 7 rokov som zamestnana v jednej firme na dobu neurcitu. Nastali nejake zmeny vo firme a presunuli ma na inu pobocku kde som ale zaroven dostala vypoved a aj novu zmluvu zase na dobu neurcitu, lebo som presla pod ineho majitela.
Mam narocnu pracu v rizikovom prostredi a nie moc dobry kolektiv.
Snazime sa s manzelom o babatko a chcela by som sa spytat, ci by sa mi oplatilo hned po otehotneni ist na rizikove tehotenstvo az do porodu. Alebo mam este par mesiacov vydrzat v robote. Ci mi to nejak nepokazi matersku.
Co by ste mi odporucili ? Dakujem velmi pekne

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poisťovne majú svoju prax. Bez kamery čelné sklo nepreplatia
Častý prípad zo slovenských ciest. Z auta pred vami odskočí kameň rovno do čelného skla a vytvorí puklinu. Tá sa následne nedá opraviť, jedinou možnosťou je jeho výmena. V pobočke poisťovne vám oznámia, že ak nemáte videozáznam, žiadnu opravu nepreplatia. Konajú však správne?
Až tretina Slovákov má alebo mala na krku dlh
Bankový účet a online bankovníctvo využíva viac než 93 percent Slovákov. V Nemecku len 87 percent. Naše finančné správanie odhalil nový európsky prieskum.
Sudcovia odmietajú Žitňanskej megasúd
Žitňanskej zámer zriadiť v Bratislave jeden mestský tribunál sa nepozdáva väčšine osôb v talári.
Holanďanovi zakázali predaj. Nelegálne streamoval filmy
Predajca inštaloval do svojich zariadení softvér umožňujúci sledovanie pirátskych snímok.
20 otázok o výmene správcu bytov
Čo musia vlastníci bytov dodržať, ak si chcú zvoliť novú správu v dome. Ako sa menia podmienky pre správcovské spoločnosti. Koľkými hlasmi na schôdzi možno meniť pomery v bytovke. Tieto aj ďalšie otázky vám zodpovedia naši experti.