ist na rizikove alebo nie ?

Dobrý deň, chcela by som vas poprosit o radu k danemu problemu. Mam 30 rokov a 7 rokov som zamestnana v jednej firme na dobu neurcitu. Nastali nejake zmeny vo firme a presunuli ma na inu pobocku kde som ale zaroven dostala vypoved a aj novu zmluvu zase na dobu neurcitu, lebo som presla pod ineho majitela.
Mam narocnu pracu v rizikovom prostredi a nie moc dobry kolektiv.
Snazime sa s manzelom o babatko a chcela by som sa spytat, ci by sa mi oplatilo hned po otehotneni ist na rizikove tehotenstvo az do porodu. Alebo mam este par mesiacov vydrzat v robote. Ci mi to nejak nepokazi matersku.
Co by ste mi odporucili ? Dakujem velmi pekne

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Viete, či váš dedo vlastnil les? Čo ak ste ho zdedili? Nenechajte ho štátu
Overiť si, či vám v katastri nepatrí nejaký les, je jednoduché. Keď ho vlastníte, môžete na ňom aj zarobiť. Ako na to, povieme vám v pondelkovej prílohe HN.
Ruku na srdce, kedy ste boli na preventívnej prehliadke? Toto si preverte
Dospelí Slováci nechodia na preventívne prehliadky v takej miere, ako by mali. Len zhruba 20 % dospelých absolvovalo minulý rok preventívku u praktického lekára.
Osobné údaje sa budú chrániť prísnejšie. Firmy, nezanedbajte prípravu
Pol milióna firiem bude musieť prehodnotiť svoje pravidlá v ochrane osobných údajov. Brusel žiada prísnejšie dbať na práva ľudí.
Generálna prokuratúra zverejnila počet sťažností pre súdne prieťahy
V prvom polroku tohto roka podali prokurátori 89 sťažností na príslušné súdy pre súdne prieťahy. V minulom roku to bolo spolu 243 sťažností. 
Penzisti šetria na dani aj poplatkoch
Zistite, na čo všetko máte nárok, a nepremeškajte benefity a pomoc, ktoré môžete ako dôchodcovia získať.