Je zamestnávateľ povinný dať novú pracovnú zmluvu po ukončení RD ?

Dobrý deň,

nastupila som do práce 15.03. po ukončení RD ? Moje  miesto je obsadené a zamestnávatel  chce so mnou ukončit PP. Nechce mi dat ale odstupné a tak čaká že oddídem sama. Zatial nič nerobím len sedím v kancelárii. Nemá náhodou zamestnávatel povinnosť dať mi  podpísať nejaký  dodatok  k pracobnej zmluve napríklad , moj plat  kedže za tri roky sa ostatným menil. Prípadne može mi dat podpísať aj novú pracovnu zmluvu na dobu určitú , ak doteraz bola na dobu neurčitu ?

čakám ešte na stanovisko UPSvR , dala som si prdlžit RD koli zlému zdrav.stavu dieťata a oni čakaju na vyrozumenie , mysli si totižto že mi potom možu dať výpoved bez odstupného. Prosim poradte mi, Dakujem pekne 

ďakujem za odpovede  

 

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus