Kto platí daň z prenájmu priestoru?

Chcela by som sa spytat mam v prenajme miestnost na vykonavanie zivnosti.v objekte je i kadernicka,maserka a pedikerka a kazda mame osobitnu miestnost.majitel celeho subjektu dal kadernicke na starost nech vybera od nas peniaze za najom ako aj za energie,čiže s nej urobil sprostredkovatelku aby sa mu peniaze dostavali raz mesacne v celku a nie na viac casti.ona vsak nas stale presvieca o tom ze budeme jej musiet platit viac nakolko ona bude musiet tak ako i majitel zaplatit dan z prenajmu,čo sa mi nejak nezda pretoze som presvedcena ze dan z prenajmu ma platit iba majitel,ktory ma z prenajmu príjem.poradte mi prosim ako postupovat.dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus