Mám dlzničku už 12 rokov

Zobrala som pre kamarátku úver, ktorý prestala platiť ja som úver splatila a dala som podnet na súd,ten určil aby dlh do 6 mesiacov splatila nestalo sa tak, právnik mi poradil exekúciu
Tak sa dlh vymáhal exekútorom, nakoľko má veľa dlhov,musím čakať,no tento rok moju exekúciu zrušili,nedostala som ani cent ešte som musela zaplatiť poplatok 45 eur za ukončenie exekúcie.Exekucia bola zrušená na základe podnetu prezidentky a premiéra Pelegrinyho, rušili sa všetky exekúcie staršie ako 5 rokov.
Čo mám teraz robiť?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus