Mám sa domáhať odpracovanej mzdy?

V roku 2010 som bola zamestnaná na čerpacej stanici, na ktorej zamestnanci kradli. Jedného dna ma vedúca otočila domov, pretože ma podozrievali z týchto krádeží. Ubehlo 6 mesiacov, keď mi sused (pracuje na predmetnej pumpe) prišiel povedať, že pravých zlodejov prichytila pani vedúca, ktorá ich ihneď povyhadzovala a teda ak chcem môžem sa vrátiť. Keďže som bola bez práce prijala a podpísala som Dohodu o pracovnej činnosti. Odpracovala som štyri nočné zmeny (1/12hod) + dve denné = spolu 72 hodín v priebehu 7 dní! A po nočnej zmene mi začne trieskať na dvere sused, čo som za človeka zlodejského vraj spred dvoch dní v mojej kase chýbalo 240 € a mám padáka!! Telefonovala som ihneď p. vedúcej, ktorá citujem „ sa nebude k tomu vyjadrovať, ukončenie mi príde poštou a peniaze nemusím čakať“. Pri preberaní jednotlivých zmien mi peniaze sedeli do posledného centu, boli prítomné obe zmeny!  Mám za to, že tu bude potrebné podať asi trestné oznámenie, čo nie je príjemné. Chvíľami mám pocit, že ide asi o žart, ale bohužiaľ ide o realitu, keď, že peniaze do dnešného dna mi neprišli. Za spätnú väzbu vopred ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus