odvody pri dohode o prac. cinnosti - upratovanie

Dobry den, chcela by som poprosit o odpoved na otazku: dcera mala upratovanie v bytovom dome pre spolocenstvo vlastnikov bytov na dohodu, ktoru vsak nedostala ( rok 2013,2014). Pri podavani danoveho priznania spravca domu jej potvrdil danove priznanie, avsak mna zaujima, ci v pripade ze nemala ziadnu pisomnu dohodu naozaj spravca platil a odvadzal dane, kedze z dovodu udajne vysokych platieb na odvody s nou ukoncil pracu. ZAroven ma zaujima ako zistim ci platil, ked vlastne nemal na zaklade coho vykonavat odvody? Je toto trestne ak preukaze na vypise z uctu ze jej spravca posielal mzdu za upratovanie? DAkujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus