Potrebujem poradit so synovcom ktory nechce pracovat

Synovec 29 rocny byva u svojej babky kde ma zahlasene trvale bydlisko.Rozvedena matka sa znovu vydala a žije v so svojom manželom v inej domacnosti.Nechce odist od babky nakolko tam ma stravu, byvanie zadarmo neprispieva do domacnosti.Nie ze by nemohol najst pracu ale nikde nevydrzi pracovat dlhsie.teraz je zasa už 8 mesiacov nezamestnany.tvrdi babke ze ho nemože vyhodit nakolko tam ma trvale bydlisko.este podotknem ze ak mal aj nejaku pracu tak z vyplaty babka nevidela ani korunu a ona ho stravuje aj plati vsetko co sa tyka byvania z 280 euroveho dochodku.potrebovali by sme vediet ako sa ho moze babka zbavit.podla mna je to obycajny priživnik.Dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus