Previesť vlastníctvo polovice bytu na maloleté dieťa ešte pred vysporiadaním BSM?

Dobrý deň, s manzelkou sme po rozvodovom konaní.Pred uzavretim manzelstva som bol nájomcom bytu sam, byt som dostal ako sluzobny.Pocas manzelstva sme byt odkupili za zostatkovu cenu necelych 18.000  SK.Po rozvode este niesme majetkovo vysporiadaní a ja by som chcel polovicu vlastnictva bytu  previest na maloletu dcerku, ktora mi bola zverena do vychovy a starostlivosti na čas po rozvode.Tento prevod by som chcel uskutocnit este pred  podanim na sudne vysporiadanie BSM..Manzelka si zabezpecila  este pocas manzelstva pred  rozvodom uz druhy byt .Ako je to potom s majetkovym vysporiadanim ohladom bytu , ked by polovicnym vlastnikom bolo malolete dieta....Dakujem..

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus