socialny byt

Dobry den chcela by som sa spytat,ze ak v dedine na socialnej bytovke maju byt ludia ktory ziju v irsku a sem chodia len na dovolenku tak ci sa ich da podla zakona nejako odtial vystahovat. mam 2 deti a tretie na ceste a nemame kde byvat a oni na socialnej bytovke nevyuzivaju 3-izbovy byt a pridu za cely rok asi na mesiac ...je nespravodlive aby taky ludia mali byt v ktorom ani neziju a ani nemaju male deti v irsku zarabaju vela a ja nemam kde s detmi byvat....prosim vas da sa stym nieco robit ? bola som aj za starostom no ten povedal ze sa stym neda nic robit a pritom kazdy vie ze zobral uplatok len aby to mohli mat ako chatu....za odpoved vopred dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus