Szco V Rakúsku A zamestnanie na slovensku

Dobrý deň. MAM OTAZKU.SOM NA RODICOVSKOM A MAM PRACOVNU ZMLUVU NA NEURCITO NA SLOVENSKU.OD OKTOBRA MAM ZIVNOST V RAKUSKU.TU SOM SA ODHLASILA ZO ZDRAVOTNEJ POISTOVNI.ALE TERAZ NEVIEM PLATIM SI ODVODY V RAKUSKU LENZE MI POVEDALI ZE PRIORITA JE ZAMESTNANIE.MNE ODE O RODINNE PRIDAVKY ALEBO DOPLATOK RODINNYCH Z RAKÚSKA. Ako to mám spraviť mám byť tu zamestnaná A platiť si živnosť V Rakúsku tým pádom neviem či mám nárok na doplatenie rodinných prídavkov alebo zrušiť pracovnú zmluvu A pracovať na Rakúsku živnosť tu na Slovensku. Poradíte mi ako A kde mám platiť aby to bolo dobré A zároveň aby som dostáva po A pridavky Z Rakúska dosť mi to pomôže keďže mám 4deti.dakujem Katka

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus