Úver na nehnuteľnosť

Figurujem na úvere ako spoludlžník na dom v hodnote 190000€, ale nie som majiteľom nehnuteľnosti. Ako postupovať pri vyňatí z úveru, keď môj ex sa nechce dohodnúť? je pravda, že do domu už nemôžem vstúpiť, lebo nie som majiteľ aj keď na úvere na tuto nehnuteľnost som? V dome mi ešte ostali moje osobne veci, oblečenie, bicykel, pár dokumentov, ktoré mi nechce dať.. som aktuálne v zlej finančnej situácii, a fakt si nemôžem dovoliť kupovať si všetko .. na čo mám právo? A ako postupovať, ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Do koľkých dní môžete vrátiť tovar do obchodu
Namiesto radosti pociťujete z nákupu sklamanie a mrzia vás minuté peniaze? Nepremeškajte možnosť na bezdôvodné vrátenie tovaru.
Pri sceľovaní o svoju pôdu neprídete
Obava, že pri sceľovaní pozemkov môžu vlastníci o ne prísť, sa podľa advokáta Dušana Tomka z DT Legal nepotvrdzuje. Naopak, zlučovanie parciel do funkčných celkov zlepšuje ich využitie. Aby sa pri sceľovaní predišlo nedorozumeniam, Tomka majiteľom odporúča, aby pri sceľovaní preberali úradné zásielky, pozorne ich čítali a sledovali oznámenia na úradných tabuliach.
Zarábajte viac a pracujte menej. Toto sú TOP ponuky na skrátený úväzok
Pozrite si prehľad aktuálne voľných pracovných miest na kratší pracovný čas ktorý sme pripravili v spolupráci s portálom istp.sk.
Čo vám firma dáva okrem platu? Pozrite si najobľúbenejšie benefity
Prilepšenie k platu ponúka v súčasnosti rekordný počet firiem. Trendom v najlepších podnikoch je poskytnúť ľuďom aj viac voľna a relaxu.