všeobecne či existuju sankcie ked si po zatepleni činžiaku zmenim farbu vnutornej steny balkonu/logie/...mam ju aj zakrytu...

Dobry den.

Mam jeden problem ,ale neviem do akej kategorie ho mam zaradiť..Tak budem stručny..
Prave nam zatepluju činžiak a bytove družstvo spolu s domovimy dôvernikmy určili že farba bude siva tmavo a svetlo siva potrebujem len vedieť či su sankcie zato ked si svoju logiu /balkon natriem na inu farbu ako určili oni.Nepáči sa skoro nikomu,ale už to nejde vratiť späť...Balkon teda Logiu mam aj zakrytu teda posuvne sklenene dvierka...Chapem ,že sa treba prisposobiť na jednotnu farbu len by som rad vedel či je možne spodla zakona ma sankcionovať ak si natriem svoj balkon na inu farbu...

Ďakujem za odpoved...S pozdravom M.M.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus