zlegalizovanie záhradnej chatky

Dobrý deň,
pred rokom sme získali do nájmu od ŽSR pozemok - záhradu. Na pozemku je záhradná chatka (unimobunka) postavená na pevnom betónovom základe - pivnici.
Radi by sme túto "stavbu" zlegalizovali a po súhlase prenajímateľa pozemku dali zapísať na LV. Je to vôbec reálne, keď nemáme žiadne doklady k tomu. V nájomnej zmluve s prenajímateľom je zadefinovaná. Nájomná zmluva je k nahliadnutiu na CRZ č. zmluvy 805700176-8-2016-NZP.

Ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Viete, či váš dedo vlastnil les? Čo ak ste ho zdedili? Nenechajte ho štátu
Overiť si, či vám v katastri nepatrí nejaký les, je jednoduché. Keď ho vlastníte, môžete na ňom aj zarobiť. Ako na to, povieme vám v pondelkovej prílohe HN.
Ruku na srdce, kedy ste boli na preventívnej prehliadke? Toto si preverte
Dospelí Slováci nechodia na preventívne prehliadky v takej miere, ako by mali. Len zhruba 20 % dospelých absolvovalo minulý rok preventívku u praktického lekára.
Osobné údaje sa budú chrániť prísnejšie. Firmy, nezanedbajte prípravu
Pol milióna firiem bude musieť prehodnotiť svoje pravidlá v ochrane osobných údajov. Brusel žiada prísnejšie dbať na práva ľudí.
Generálna prokuratúra zverejnila počet sťažností pre súdne prieťahy
V prvom polroku tohto roka podali prokurátori 89 sťažností na príslušné súdy pre súdne prieťahy. V minulom roku to bolo spolu 243 sťažností. 
Penzisti šetria na dani aj poplatkoch
Zistite, na čo všetko máte nárok, a nepremeškajte benefity a pomoc, ktoré môžete ako dôchodcovia získať.