Baker Tilly Slovakia

Člen poradne od: 27. september 2013
Baker Tilly je jednou z popredných outsourcingových a poradenských spoločností na Slovensku i v medzinárodnom kontexte. Poskytujeme špičkové služby v oblasti auditu, daňového poradenstva, účtovníctva a reportingu, mzdovej a HR agendy a právnych služieb.
Expert HN

Tento používateľ nepridal žiadne otázky.

Baker Tilly Slovakia pred 2 rokmi 6 mesiacmi
Baker Tilly Slovakia pred 2 rokmi 7 mesiacmi
Baker Tilly Slovakia pred 2 rokmi 6 mesiacmi
Baker Tilly Slovakia pred 2 rokmi 7 mesiacmi
Baker Tilly Slovakia pred 2 rokmi 7 mesiacmi
Baker Tilly Slovakia pred 2 rokmi 7 mesiacmi

Stránky

Články

Toto je 7 najužitočnejších webových stránok, o ktorých ste nevedeli
Google či Facebook? Nielen tieto celosvetovo populárne stránky vedia zjednodušiť život. Pozrite sa na výber užitočných adries, ktoré vám uľahčia každodenné povinnosti.
20 otázok o zmenách na trhu práce
Štát skomplikoval firmám vysielanie ľudí na prácu do cudziny. Nové pravidlá stanovil od 18. júna Zákonník práce a ďalšie zákony. Na pokyn Bruselu sa tak po novom definuje cezhraničné vysielanie pracovníkov, ako aj nelegálna práca. Tu je k téme dvadsať aktuálnych otázok a odpovedí vrátane pravidiel týkajúcich sa výpovedí z práce a odstupného.
Toto sú revolučné zmeny v legislatíve
V júli vstúpia do života tri nové samostatné kódexy. Nahradia Občiansky súdny poriadok z roku 1963. Pripravili sme prehľad zmien v zákonoch, ktoré nadobudnú účinnosť počas prázdnin. Výrazne sa zmenia pravidlá uplatňovania svojich práv na súde.
Firmy prídu o nedotknuteľnosť
Od júla sa zavádza možnosť úplne zrušiť právnickú osobu. Novinky sa budú týkať aj vlastníckych práv.
Pozor na nespoľahlivých obchodných partnerov. Aby vás nepotopili
Ochranu pred tým, aby firmu nestiahol ku dnu jej obchodný partner, u nás využíva len málo firiem. Koledujú si veľakrát o nevymožiteľné dlhy.