30.09.2018 som dostala vypoved a 02.10.2018 som bola vypisana ako PN,

30.09.2018 som dostala vypoved a 02.10.2018 som bola vypisana ako PN,Evidovana na urade prace niesom kedze som PN a evidovat sa mozem az po skonceni PN,Ale chyba mi tam jeden den 1 oktobra , ktory si musim asi sama zaplatit v zdravitnej poistovni chcem sa opytat mam potom narok na podporu v nezamestnanosti hned kedze som dostala od zamestnavatela odstupne ? a este sa chcem,opytat ze mi tam chyba 1 den toho 1 oktobra ktory si musim zaplatit sama v zdravotnej poistovni kedze PN som az od 2oktobra ci to nebude mat vplyv na vyplacanie podpory, dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Pasívne domy sú u nás hudba budúcnosti
Ekológia, vízia do budúcnosti, zdravé prostredie pre život a tiež extrémne nízka cena za energie. Taká je stručná charakteristika pasívnych alebo nulových domov. Ak sa s týmito hodnotami stotožňujete, nie je od veci pouvažovať o bývaní v pasívnom dome.
Prednosťou je hotová infraštruktúra
Cenové relácie stavebných pozemkov si za posledné roky držia svoju nastavenú úroveň. Realitný trh sa sústredil najmä na oblasť bytov.
Hotelový boom ťahá zisky investorov
Priemerné ceny hotelových izieb dosahujú historické maximum, vďaka čomu stúpajú aj výnosy. Bratislava je z hľadiska obsadenosti hotelov v Európe na 25. mieste.
Korupcia prestáva byť celonárodná hra
Už to nie sú len zisky a iné ekonomické ukazovatele, ktoré tvoria vizitku firmy. Čoraz viac sa sleduje, čo firma prináša aj pre zamestnancov, región a celú krajinu.
Ako sa penzistom prilepší od nového roka. Vianočný dôchodok pre viacerých
Dôchodcom sa od nového roka budú dôchodky zvyšovať dvomi spôsobmi.