30.09.2018 som dostala vypoved a 02.10.2018 som bola vypisana ako PN,

30.09.2018 som dostala vypoved a 02.10.2018 som bola vypisana ako PN,Evidovana na urade prace niesom kedze som PN a evidovat sa mozem az po skonceni PN,Ale chyba mi tam jeden den 1 oktobra , ktory si musim asi sama zaplatit v zdravitnej poistovni chcem sa opytat mam potom narok na podporu v nezamestnanosti hned kedze som dostala od zamestnavatela odstupne ? a este sa chcem,opytat ze mi tam chyba 1 den toho 1 oktobra ktory si musim zaplatit sama v zdravotnej poistovni kedze PN som az od 2oktobra ci to nebude mat vplyv na vyplacanie podpory, dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Uvažujete nad vlastnou studňou? Neplaťte za vodu, keď ju môžete mať zadarmo
Každý dom potrebuje vodu. Ak nemáte možnosť pripojiť sa na verejný vodovod alebo tak nechcete urobiť z dôvodu úspory, jediným riešením je vlastná studňa. Ak chcete vedieť, ako pri jej realizácii postupovať kúpte si v stredu 20. marca Hospodárske noviny: Dočítate sa tiež, ako, kedy a kde o ňu žiadať.    
Takto môžu ušetriť veľké firmy náklady
Firmy, najmä tie, ktoré majú veľa zamestnancov a viaczmenú prevádzku, môžu šetriť veľké náklady, ak si spolu so zamestnancami vytvoria vlastný rozpis pracovných zmien podľa ich osobných potrieb.
S priznaním odovzdajte aj prílohy
Viete, ako správne podať daňové priznanie typu A? Na otázky o daniach zamestnancov, o daňových tlačivách, ale aj najnovšom benefite – rekreačných poukazoch – reagujú odborníci.
Ako môžu firmy ušetriť na odpade
Slovensko výrazne zaostalo za svojimi ambicióznymi cieľmi do roku 2020 recyklovať až 60 percent odpadu, recykluje sa len 20 percent. K týmto zisteniam dospel Najvyšší kontrolný úrad.
Proti neželanému rozsudku súdu máte šancu sa odvolať
Kľúčovou časťou každého súdneho konania je vyhlásenie rozsudku. Kým nenadobudne účinky, máte možnosť sa odvolať.