ak pracujem na TPP-preklady, webhop, mozem na zivnost to iste robit pre inu firmu?

pracujem pre webshop s mad. jazykom, chcela by som privyrabat, mam zivnost a dostala som ponuku rozbehnut e-shop, spravit im preklady v tom istom meste, podobne portfolio.

mozem mat z toho problem, venujem sa prekladom dlhe roky a prekladam pre rozne firmy aj z domu, ktore maju podobne produkty no ja si robim len tu svoju pracu a prekladam a vystavujem FA atd., co k tomu patri.
V zmluve nic take nemam, ze by som nemohla, mozu ma ale kvoli tomu vyhodit?

Tento pan majitel mal podmienku aby som to oznamila terajsiemu zamestnavatelovi, moze ma na to prosit? Mam taky pocit ze riskujem moju pracu na TPP, a popri dvoch detoch, ktore sama vychovavam si to nemozem dovolit.

dakujem za odpoved
Gabriela

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Uvažujete nad vlastnou studňou? Neplaťte za vodu, keď ju môžete mať zadarmo
Každý dom potrebuje vodu. Ak nemáte možnosť pripojiť sa na verejný vodovod alebo tak nechcete urobiť z dôvodu úspory, jediným riešením je vlastná studňa. Ak chcete vedieť, ako pri jej realizácii postupovať kúpte si v stredu 20. marca Hospodárske noviny: Dočítate sa tiež, ako, kedy a kde o ňu žiadať.    
Takto môžu ušetriť veľké firmy náklady
Firmy, najmä tie, ktoré majú veľa zamestnancov a viaczmenú prevádzku, môžu šetriť veľké náklady, ak si spolu so zamestnancami vytvoria vlastný rozpis pracovných zmien podľa ich osobných potrieb.
S priznaním odovzdajte aj prílohy
Viete, ako správne podať daňové priznanie typu A? Na otázky o daniach zamestnancov, o daňových tlačivách, ale aj najnovšom benefite – rekreačných poukazoch – reagujú odborníci.
Ako môžu firmy ušetriť na odpade
Slovensko výrazne zaostalo za svojimi ambicióznymi cieľmi do roku 2020 recyklovať až 60 percent odpadu, recykluje sa len 20 percent. K týmto zisteniam dospel Najvyšší kontrolný úrad.
Proti neželanému rozsudku súdu máte šancu sa odvolať
Kľúčovou časťou každého súdneho konania je vyhlásenie rozsudku. Kým nenadobudne účinky, máte možnosť sa odvolať.