ak pracujem na TPP-preklady, webhop, mozem na zivnost to iste robit pre inu firmu?

pracujem pre webshop s mad. jazykom, chcela by som privyrabat, mam zivnost a dostala som ponuku rozbehnut e-shop, spravit im preklady v tom istom meste, podobne portfolio.

mozem mat z toho problem, venujem sa prekladom dlhe roky a prekladam pre rozne firmy aj z domu, ktore maju podobne produkty no ja si robim len tu svoju pracu a prekladam a vystavujem FA atd., co k tomu patri.
V zmluve nic take nemam, ze by som nemohla, mozu ma ale kvoli tomu vyhodit?

Tento pan majitel mal podmienku aby som to oznamila terajsiemu zamestnavatelovi, moze ma na to prosit? Mam taky pocit ze riskujem moju pracu na TPP, a popri dvoch detoch, ktore sama vychovavam si to nemozem dovolit.

dakujem za odpoved
Gabriela

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Pasívne domy sú u nás hudba budúcnosti
Ekológia, vízia do budúcnosti, zdravé prostredie pre život a tiež extrémne nízka cena za energie. Taká je stručná charakteristika pasívnych alebo nulových domov. Ak sa s týmito hodnotami stotožňujete, nie je od veci pouvažovať o bývaní v pasívnom dome.
Prednosťou je hotová infraštruktúra
Cenové relácie stavebných pozemkov si za posledné roky držia svoju nastavenú úroveň. Realitný trh sa sústredil najmä na oblasť bytov.
Hotelový boom ťahá zisky investorov
Priemerné ceny hotelových izieb dosahujú historické maximum, vďaka čomu stúpajú aj výnosy. Bratislava je z hľadiska obsadenosti hotelov v Európe na 25. mieste.
Korupcia prestáva byť celonárodná hra
Už to nie sú len zisky a iné ekonomické ukazovatele, ktoré tvoria vizitku firmy. Čoraz viac sa sleduje, čo firma prináša aj pre zamestnancov, región a celú krajinu.
Ako sa penzistom prilepší od nového roka. Vianočný dôchodok pre viacerých
Dôchodcom sa od nového roka budú dôchodky zvyšovať dvomi spôsobmi.