Ako kontaktovať havarijne služby (voda, kanalizácia) v Bratislave a okolí

Čo robiť, keď vám uniká voda?

Najprv je dôležité zistiť príčinu unikania vody. Ak sa ukáže, že príčinou je vada na vašom vodovode, musíte zavolať havarijnu službu. Pomôžu vám vyriešiť problém a zabrániť ďalším škodám spôsobeným vodou.

Môžete sa tiež obrátiť na svojho dodávateľa vody alebo na miestnu samosprávu. Tieto orgánizácie Vám poradia, čo robiť ďalej.

Pamätajte, že ak máte havarijné poistenie, ktoré zahŕňa unik vody, môžete sa obrátiť na svoju poisťovňu.

Unikajúca voda môže spôsobiť veľké škody na vašom dome. Ak chcete predísť ďalším škodám, je dôležité reagovať čo najskôr. Čím skôr zavoláte havarijnu službu, tým lepšie.

Pamätajte si tiež, že unik vody môže spôsobiť aj nebezpečenstvo elektrických zariadení. Ak je vaša domácnosť napájaná zo siete 220 voltov alebo viac,existuje riziko úrazu elektrinou.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus