Ako podať daňové priznanie z príjmu v roku 2011?

Až v roku 2011 súd ukončil moje podanie z roku 1996 o náhradu straty na zárobku počas PN a invalidity z pracovného úrazu. Urobil tak zmierom na základe znaleckého posudku, vypracovaného za jednotlivé mesiace a roky nároku od roku 1994 až 2003. Odporca mi celkovú čiastku nároku vyplatil v roku 2011. Mám nárok podať daňové priznanie za rok 1994 až 2003, kedy by som si mohol odpočítať čiastky oslobodené od dane - som totiž ID a ZŤP? Podať daňové priznanie z celkovej čiastky v roku 2011 by bolo nespravodlivé a diskriminujúce. Spor trval 16 rokov, bez môjho zavinenia.

Za odbornú radu vopred ďakujem!

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus