ako podat okamžitú výpoved zamestnavatelovi pre krivé obvinnenie a urážku na cti ?

zamestnávatel nás nutí robit cez sviatky a víkendy nadčasy,a kedže mám malé dieta,ktoré nemá ešte 5 rokov a odmietnem ist na nadčas,mstí sa mi za to odmietnutím dovolenky alebo náhradného volna a dnes ma pred 11 kolegami nazval podvodníčkou,čo ma hlboko urazilo,pretože vo vykonávaní svojej práce som svedomitá,nie sú som mnou žiadne problémy,len mávam často očerky pretože malý býva často chorý,a pracujem dobrovolne na tri smeny aj ked mám dieta mladšie ako 6 rokov.Chcem podat okamžitú výpoved pre urážku na cti a hrubé osočenie mojho mena.ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus