Ako postupovať pri neuznaní reklamácie topánok?

Dobrý deň, dnes mi prišlo zamietnutie reklamácie zimných topánok z dôvodu,že sa jedná o módnu obuv. Boli kúpené v predajni John Garfield 1.12.2019 a po troch mesiacoch popraskali nad podošvou. Keďže boli predajne pozatvárané, tak som ich reklamovala až 22.5.2020. Niekedy mi vraveli,že keď sa chyba prejaví do pol roka,tak je chyba tovaru. Teraz si tam dajú názov módna obuv a akože na tie topánky sa mám len pozerať? To je čo za blbosť. Poslali to na posúdenie firme UNICER s.r.o v Spišskej Novej Vsi, ale pozerám,že je to ich firma. Topánky stáli 44,99€ a to nie je málo,aby sa po troch mesiacoch nosenia rozpadali. Prosím Vás, poraďte mi, či mám nejakú šancu na kladné vybavenie reklamácie?
Ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus