Ako prebieha exekúcia pri nevysporiadanom BSM?

dobry den..chcem sa vas opytat ..manzel pocas nasho  manzelstav si vzal auto na leasing....auto bolo odcudzene a poistovna nechce vyplatit poistne...lesingovka si samozrejme uplatnuje svoje prava na doplatenie leasingu od mojho manzela..chcem sa spytat medzi casom sme sa rozviedli...nemame vysporiadane BSM,,..exekutor  mu blokoval ucet na ktory mu nechodia ziadne peniaze...a pracuje v zahranici...chcem vediet ci mne ako manzelke ktorou som pocas leasingu bola mozu stahovat z platu ciastku alebo pripadne urobit exekuciu v byte v ktorom byvam lebo tento byt je aj jeho majetok...dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus