Ako sa rozviesť?

Prosím vás o radu. Podala som žiadosť o rozvod ,krorý sa konal nedávno nerozviedli nás z dôvodu,že ma môj manžel nekonečne miluje žiadal o psych.poradnu. Je to človek, krorý mna a moju dceru psch.a fyz.týral. Naše manželstvo trvalo 20 rokov. Už druhý mesiac s nami nabýva, bol vykazaný zo spoločneho uživania bytu. Písal odvolanie aj na kraj. sud ale ten mu to zamietol.

O 2 týždne mame další sud o vylučenie z uživania z bytu. mám strach ako to všetko dopadne.mame družstevný byt, krorý som ziskala z podniku kde som predtym pracovala ako slobodná časť penazí som zaplatila ja a časť matka môjho manžela.mame spolu dospelu dceru,ktora tento rok maturuje. Pred asi šiestimi rokmi sme dali dcera na vkladnu knižku do banky peniaze kde bol on disponent aby mala na študium.

Všetky peniaze neskôr prepisal na svoje meno a teraz v januari previedol všetko na učet svojej matky je mi z toho všetkeho zle naviem ako to všetko dopadne mam aj pravneho zastupcu. Veľmi vás prosím o radu. Ďakujem. Mária Lattová

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus