Ako spočítam vrátený úrok z pôžičky

Dobrý deň, mám pôžičku cez Ammado ( https://www.ammado.sk ) a všetky splátky splácam riadne a na čas. Chcela by som sa vás opýtať, ako si môžem už dopredu vypočítať koľko mi vrátia za poctivé splácanie, lenže nerozumiem tomu, čo je RPNM. V podmienkach pôžičky stojí, že ak nevymeškám ani jednu splátku za 12 mesiacov, tak mi bude vrátený úrok v celkovej výške 2,9% p.a., lenže v zmluve je uvedené aj akési RPNM. Na internete som našla, že práve RPNM je hodnota, ktorej by som sa mala držať a tak neviem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus