Ako určiť cenu pozemku?Komplikované, pre EXPERTOV!

Som spolumajitelom pozemku, ktorý som dedil po pradedovi.Na pozemku stojí dom, kde býval pradedko+ jeden dom, kvázi zrúcanina, ktorý vlastní iný majiteľ. Spomínaný pozemok má štyroch majitelov, kde nie je presne urcené komu čo patrí, určený je len podiel!(Dom je moj, pozemok pod tým je spoločný)! Celý pozemok je cca 2000m2. Ďalší majiteľ mi ponúka svoj podieľ: z 2000m2 vlastní 850m2 za 33 330€. Spomínaný majiteľ na pozemok v posledných 20 rokov ani nevstúpil. Časť pozemku som udržiaval v poriadku ja! To znamená, že ďaľší traja majitelia nerobili nič! Majitila pozemku som informoval, že cena sa mi zdá neadekvátna, on zas z ceny nechce pustiť, Odvoláva sa na ,,Zákon o trhových cenách pozemkov,, :):):) a na znalecký posudok, ktorý som nevidel! Akú hodnotu má reálne tých 850m2?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus