áno

poprosím o odpoved:sme 4-ria súrodenci,v roku 2011 moji rodičia všetok majetok darovali jednej z nás teda sestre +manželovi,už nič nie je, dozvedeli sme sa o tom v roku 2013 dovtedy sme všetci sa stretávali im pomáhali rodičia boli mobilní,,od tohto roku 2013 sme 2 sestry pretrhli kontakt,otec zomrel 9/ 2016 jasné do nemocnice sme chodili,mama ešte žije za ňou teraz chodíme,,dedičské nebolo,vlastne už nie je čo dediť,,domy peniaze,drahý nábytok,bmw, všetko rodičia darovali tejto sestre s manželom,my dve sestry sa cítime ukrivdené,brat je zvláštny je nejak ticho je mu to jedno?!ako píšem darovaciu zmluvu sme nevideli,vôbec neviem či nás písomne vydedili l?!o čom silno pochybujem,ako sa človek môže dostať k tejto darovacej zmluve?poprosím vás o odpoveď máme sa zmieriť s tým,alebo ako sa k tomu postaviť,ďakujem pekne za odpoveď.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus