Ceskoslovensky statny podnik Pramen Praha neskor Interpramen Praha.

Dobry den. Moj otec pracoval v rokoch 1986/1987 v s.p. Pramen Praha neskor Interpramen Praha. Z tohoto s.p. nema zmluvu ani zapoctovy list potrebny pre socialnu poistovnu na zapocet rokov do dochodku a vypocet dochodku. Kontaktoval som firmu Spimat ktora mala tieto veci skladovat podla informacie Socialnej poistovne po zaniknutom s.p. ale ta ma odkazala na Hlavny archiv mesta Praha. Z Prahy mi prisla odpoved ze tieto zaznamy skladuje Ing. Ivan Kukla ktoreho som niekolkokrat kontaktoval e-mailom aj telefonicky nielen ja ale aj pracovnicka Socialnej poistovne. Odpoved bola vzdy ta ista. Poslem Vam to. Trva to uz pol roka a ja neviem ako by som tohoto pana donutil zaslat mi potrebne doklady pre otca. Prosim poradte mi, ako mam postupovat dalej?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na obchodoch s devízami môžete prerobiť
S možnosťou investovania sa stretávame na každom kroku. Na internete, v televízii, ale aj priamo v telefonátoch. Ako si vybrať tú správnu ponuku vysvetľuje Maroš Ovčarik, výkonný riaditeľ zo spoločnosti Finančný kompas.
Finanční poradcovia idú po podnikateľoch
Voľné peniaze z podnikania už nechcete alebo nemôžete investovať do svojej firmy. Hľadáte iné možnosti? O základných rizikách investičných ponúk hovorí Tomáš Skukalík z portálu Podnikajte.sk.
Výrok súdu zmenil investičné právo
Rozsudok v prípade Achmea priniesol nečakané následky. Jednoduchý spor o výplatu zisku sa skončil zásadnou zmenou investičného práva v Únii.
Spoločenstvo môže skupovať podiely
Les, lúka alebo háje v chránenom území sa nepredávajú do súkromných rúk. Ak tam ešte niekto má súkromný pozemok a chce ho predať, predkupné právo má v tomto prípade štát.
Ak je benefit pre vás rozhodujúci pri hľadaní práce, čítajte
Trinásty a štrnásty plat sú lákadlom číslo jeden pre uchádzačov o prácu. Ukázal to prieskum benefitov, ktorý na vzorke 875 ľudí v 16- tich odvetviach zisťovala personálna agentúra Grafton Slovakia.