Dali mi výpoveď počas maródky

Ako zamestnaný som bol chorý od 10. 6. 2009 do 10. 7. 2009. Po maródke som sa ohlásil v práci. Zamestnávateľ mi povedal, že momentálne nemajú prácu a že mi zavolajú, kedy mám nastúpiť. Čakal som, nebolo to prvýkrát. Posielali ma často po 4 hodinách domov bez zaplatenia, že nemajú pre mňa prácu. Pretože nemám peniaze na to, aby som cestoval autobusom bez mzdy hore-dolu, tak som dúfal, že zavolajú. Dňa 9. 8. 2009 som opät ochorel a oznámil to zamestnávateľovi. Na ďalší deň, som však obdržal výpoveď ku dňu 10. 8. 2009, teda počas maródky, údajne za to, že som hrubo porušil pracovnú disciplínu. Neviem teraz, či to bol zámerný postoj zamestnávateľa, aby mi dal výpoveď a tiež, či výpoveď platí alebo nie, keďže som stále chorý. Ako mám teraz postupovať?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Účinná ľútosť. Šikovný ťah pri daňových podvodoch
Účinná ľútosť umožňuje páchateľom v prípade porušenia zákona nadobudnúť beztrestnosť. Jozef Čentéš, prokurátor
Oklieštený Ústavný súd je neprijateľný
Plénum by sa malo neodkladne doplniť tak, aby malo plný počet sudcov.
Kam investovať, aby ste neboli v strate: fondy, termínované účty, poistky
Odborníci tvrdia, že neinvestovaním máte väčšie šance prerobiť ako investovaním.
Darujte byt tak, aby ste sa neocitli na ulici
Darovali ste byt a obdarovaný vás podviedol. Ako musíte postupovať, dočítate sa v dnešných Hospodárskych novinách. Dozviete sa aj, ako sa sa vyhnete bytovej mafii.
Desať modelových situácií, kedy predať a kedy darovať majetok
Obdarovali vás hodnotným darom? Napríklad bytom, záhradou či inou nehnuteľnosťou, pričom vy ich chcete výhodne odpredať? Neunáhlite sa.