Davka nezamestnanosti po materskej dovolenke.

Dobry den. Prosim Vas mam otazku. Od 1.oktobra2013 som bola zamestnana v jednej firme od 1.1.2014 nam dali nove zmluvy na dobu neurcitu. Od februara 2015 som isla na PN z dovodu tehotenstva. PN som poberala polroka pokial som nesla na natersku dovolenku. 5.11.2018 mi konci materska dovolenka resp.rodicovsky prispevok(syn dovrsi 3roky)...chcem sa opytat ci mam narok na podporu v nezamestnanosti.... radili mi aby som 6.11.2018 vybrala 1den dovolenky a 7.11.2018 dala vypoved dohodou a isla na podporu mna vsak zaujima ci mi vyjde davka. Dakujem krasne.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Uvažujete nad vlastnou studňou? Neplaťte za vodu, keď ju môžete mať zadarmo
Každý dom potrebuje vodu. Ak nemáte možnosť pripojiť sa na verejný vodovod alebo tak nechcete urobiť z dôvodu úspory, jediným riešením je vlastná studňa. Ak chcete vedieť, ako pri jej realizácii postupovať kúpte si v stredu 20. marca Hospodárske noviny: Dočítate sa tiež, ako, kedy a kde o ňu žiadať.    
Takto môžu ušetriť veľké firmy náklady
Firmy, najmä tie, ktoré majú veľa zamestnancov a viaczmenú prevádzku, môžu šetriť veľké náklady, ak si spolu so zamestnancami vytvoria vlastný rozpis pracovných zmien podľa ich osobných potrieb.
S priznaním odovzdajte aj prílohy
Viete, ako správne podať daňové priznanie typu A? Na otázky o daniach zamestnancov, o daňových tlačivách, ale aj najnovšom benefite – rekreačných poukazoch – reagujú odborníci.
Ako môžu firmy ušetriť na odpade
Slovensko výrazne zaostalo za svojimi ambicióznymi cieľmi do roku 2020 recyklovať až 60 percent odpadu, recykluje sa len 20 percent. K týmto zisteniam dospel Najvyšší kontrolný úrad.
Proti neželanému rozsudku súdu máte šancu sa odvolať
Kľúčovou časťou každého súdneho konania je vyhlásenie rozsudku. Kým nenadobudne účinky, máte možnosť sa odvolať.