Davka nezamestnanosti po materskej dovolenke.

Dobry den. Prosim Vas mam otazku. Od 1.oktobra2013 som bola zamestnana v jednej firme od 1.1.2014 nam dali nove zmluvy na dobu neurcitu. Od februara 2015 som isla na PN z dovodu tehotenstva. PN som poberala polroka pokial som nesla na natersku dovolenku. 5.11.2018 mi konci materska dovolenka resp.rodicovsky prispevok(syn dovrsi 3roky)...chcem sa opytat ci mam narok na podporu v nezamestnanosti.... radili mi aby som 6.11.2018 vybrala 1den dovolenky a 7.11.2018 dala vypoved dohodou a isla na podporu mna vsak zaujima ci mi vyjde davka. Dakujem krasne.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Pasívne domy sú u nás hudba budúcnosti
Ekológia, vízia do budúcnosti, zdravé prostredie pre život a tiež extrémne nízka cena za energie. Taká je stručná charakteristika pasívnych alebo nulových domov. Ak sa s týmito hodnotami stotožňujete, nie je od veci pouvažovať o bývaní v pasívnom dome.
Prednosťou je hotová infraštruktúra
Cenové relácie stavebných pozemkov si za posledné roky držia svoju nastavenú úroveň. Realitný trh sa sústredil najmä na oblasť bytov.
Hotelový boom ťahá zisky investorov
Priemerné ceny hotelových izieb dosahujú historické maximum, vďaka čomu stúpajú aj výnosy. Bratislava je z hľadiska obsadenosti hotelov v Európe na 25. mieste.
Korupcia prestáva byť celonárodná hra
Už to nie sú len zisky a iné ekonomické ukazovatele, ktoré tvoria vizitku firmy. Čoraz viac sa sleduje, čo firma prináša aj pre zamestnancov, región a celú krajinu.
Ako sa penzistom prilepší od nového roka. Vianočný dôchodok pre viacerých
Dôchodcom sa od nového roka budú dôchodky zvyšovať dvomi spôsobmi.