Dávka v nezamestnanosti po skončení RD

Dobrý deň,

prosím Vás o radu:
Bola som zamestnaná u zamestnávateľa 12 rokov v 11/2015 som nastúpila na materskú dovolenku a následne rodičovsku dovolenku.
Skončila mi 18.12.2018
Žiadala som zamestnávateľa až mi na 19.12 vypíše dovolenku, ale on ma proti mojej vôli odhlásil 18.12.2018 čiže dňom ukončenia rodičovskej dovolenky.
Teraz som pár dni bez príjmu-starostlivosť o dieťa do veku 6 rokov.
Mám ponuku na pracovný pomer, ktorý by trval necelý mesiac z dosť vysokým priemerom,z čoho by sa mi potom rátala podpora v nezamestnanosti?

Veľmi pekne ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Uvažujete nad vlastnou studňou? Neplaťte za vodu, keď ju môžete mať zadarmo
Každý dom potrebuje vodu. Ak nemáte možnosť pripojiť sa na verejný vodovod alebo tak nechcete urobiť z dôvodu úspory, jediným riešením je vlastná studňa. Ak chcete vedieť, ako pri jej realizácii postupovať kúpte si v stredu 20. marca Hospodárske noviny: Dočítate sa tiež, ako, kedy a kde o ňu žiadať.    
Takto môžu ušetriť veľké firmy náklady
Firmy, najmä tie, ktoré majú veľa zamestnancov a viaczmenú prevádzku, môžu šetriť veľké náklady, ak si spolu so zamestnancami vytvoria vlastný rozpis pracovných zmien podľa ich osobných potrieb.
S priznaním odovzdajte aj prílohy
Viete, ako správne podať daňové priznanie typu A? Na otázky o daniach zamestnancov, o daňových tlačivách, ale aj najnovšom benefite – rekreačných poukazoch – reagujú odborníci.
Ako môžu firmy ušetriť na odpade
Slovensko výrazne zaostalo za svojimi ambicióznymi cieľmi do roku 2020 recyklovať až 60 percent odpadu, recykluje sa len 20 percent. K týmto zisteniam dospel Najvyšší kontrolný úrad.
Proti neželanému rozsudku súdu máte šancu sa odvolať
Kľúčovou časťou každého súdneho konania je vyhlásenie rozsudku. Kým nenadobudne účinky, máte možnosť sa odvolať.