Dávka v nezamestnanosti po skončení RD

Dobrý deň,

prosím Vás o radu:
Bola som zamestnaná u zamestnávateľa 12 rokov v 11/2015 som nastúpila na materskú dovolenku a následne rodičovsku dovolenku.
Skončila mi 18.12.2018
Žiadala som zamestnávateľa až mi na 19.12 vypíše dovolenku, ale on ma proti mojej vôli odhlásil 18.12.2018 čiže dňom ukončenia rodičovskej dovolenky.
Teraz som pár dni bez príjmu-starostlivosť o dieťa do veku 6 rokov.
Mám ponuku na pracovný pomer, ktorý by trval necelý mesiac z dosť vysokým priemerom,z čoho by sa mi potom rátala podpora v nezamestnanosti?

Veľmi pekne ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na čo máte nárok, ak sa pošmyknete na neupravenom chodníku?
Ak sa pri pošmyknutí na ľade na neupravenom chodníku zraníte, máte možnosti odškodnenia od správcu komunikácie, ktorý zanedbal svoje povinnosti.
Daň z nehnuteľnosti zaplatíte aj cez web
Povinnosť zaplatiť daň z nehnuteľnosti majú všetci vlastníci bytov, domov či pozemkov do konca januára.
Chcete zarobiť viac ako tisíc eur? Vyberte si z najnovších ponúk práce
Digitálny svet sa rozrastá a firmy hľadajú ľudí na posty. Zárobky sú lákavé. Prinášame najnovšie ponuky pracovných miest. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Internetového sprievodku trhu práce.
Rekordná spokojnosť. Euro by dnes nemenilo 9 z 10 Slovákov
Desaťročie života s Eurom na Slovensku potvrdilo, že ľudia si na novú menu rýchlo zvykli. Oceňujú výhody eura najmä pri cestovaní a zrozumiteľnosť cien.
Ako postupuje živnostník pri priznaní príjmov
Daňové priznanie musí podať živnostník, ak jeho celkové zdaniteľné príjmy za minulý rok presiahli 1 915,01 eura. Do celkových zdaniteľných príjmov sa zahrňuje akýkoľvek dosiahnutý príjem, ktorý je predmetom dane a nie je od dane z príjmov oslobodený, teda aj príjem zo zdrojov v zahraničí.