Dedicske konanie

Dobry den prajem!
Chcela by som sa spytat aky je postup ak sa chcem vzdat majetku.Moja mama uz zomrela pred rokmi otec tento rok v juli.Predvolanie som dostal na dedicske konanie ale moj brat sa nedostavil.Dostal som novy termin na ktory som uz musel splnomocnit inu osobu pretoze pracujem v Rakusku.Moj brat sa ani na druhe pojednavanie nedostavil...teraz v januari bude tretie ale ja by som sa chcel vzdat majetku pretoze nechcem nic z majetku(neviem aky majetok je tam alebo dlzoby)ale nechcem nic.Ako je mozne ukoncit z mojej strany aby moja splnomocnena osoba nemusela chodit uz na predvolania (je to aj financne,aj zakazdim si musi dovolenku brat)je to mozne pisomnou formou ukoncit..aby ma uz nepredvolali a ukoncili z mojej strany??!

Za odpoved Dakujem!

Erka sa opýtal/a 29.12. 2016 o 03:36 v kategórii Právo
maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus