Dobrý deň

Mám problém týkajúci sa viazanosti na pevnú linku a magio TV zo Slovak Tekekomu. Jendá sa o to, že kamošova 90 ročná matka už takmer nevidí. Preto som do leta vybavoval zmenu viazanosti len na pevnú linku. S tým bol problém a sankcie.
Tak sme počkali na koniec viazanosti. Tá už uplynula o čom som ST e-mailom informoval.

Prišla mi od nich následná odpoved.

"Ukončenie viazanosti neznamená automaticky zrušenie služieb. Bez zrušenia služby spôsobom hore uvedeným pani ..... bude využívať služby naďalej za mesačný poplatok."

Zdá sa mi to akosi nelogické, aby po ukončení zmluvnej viazanosti na služby Telekomu bol ich účastník povinný doslova už nič aj nadalej užívať, alebo platiť. V prípade, ked dotyčná zmluvná viazanosť na ne skončila.

m j sa opýtal/a 8.12. 2019 o 20:55 v kategórii Právo
maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete za svoju pôdu náhradný pozemok? Takto sa k nemu môžete dostať
Pre veľkú rozdrobenosť pôdy nemôžete užívať svoje pozemky.
Ako sa zmenili dávky? Pozrite sa, koľko dostanete po novom
Ľuďom na PN, nezamestnaným, ŤZP či mladým rodinám štát zdvihol od tohto roka viacero dávok. Vybrali sme pre vás tie najdôležitejšie.
Za akých podmienok ešte dostanete hypotéku a kedy vám ju zamietnu
Mladí ľudia musia po novom kúpu bytu či domu odložiť na neskôr. Čas na splatenie hypotéky sa im tak výrazne skráti. Pozrite si príklady z praxe, kedy vám banka ešte hypotekárny úver odsúhlasí.
Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.