Dobry den..chcem sa poradit ohladne materakej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mes

Dobry den..chcem sa poradit ohladne materskej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mesiaci jul zameskala 3 dni v plateni odvodov..problem bol len v tom, ze som 18.6 ukoncila zivnost a cakala som na vyjadrenie zo socialnej poistovne a na sumu ktoru mam uhradit..prisiel mi aj list, kde som mala zaplatit penale z omeskania aj za tie 3 dni v juli.. vsetko som uhradila, bola som sa osobne opytat na pobocke, ci mam vsetko v poriadku a zaplatene a dostala som odpoved, ze ano, ze mozem kludne podat ziadost o materske..tu som podala a aj napriek tomu, ze v case podania ziadosti 16.8 na poistovni nemam ziadne podlznosti, vsetko mam zaplatene, mi prisla zamietava odpoved..ako mam dalej postupovat? Telefonicky mi stale len hovorila, ze som to zaplatila o 3 dni neskor, ale aj tie 3 dni z omeskania mam zaplatene a nemam tam ziadne podlznosti..dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Nájdite si prácu na mieru a nechajte si za ňu primerane zaplatiť
Hľadáte si nové zamestnanie, v ktorom by ste zarábali podľa vlastnej spokojnosti? Túžite po zmysluplnej realizácii sa vo svojom odbore? Vyberte si z našej ponuky pracovných pozícií, ktorú sme pre vás pripravili v spolupráci s portálom kariera.zoznam.sk.
Návod: Všetko o daniach, keď ste predali, zdedili alebo prenajímate byt
Pre posúdenie, či platiť daň alebo nie, je rozhodujúci čas, kedy ste vlastníctvo nadobudli.
Advokáti vedia znížiť riziko škody poistkou
Za poškodenie klienta zlou radou sú advokáti plne zodpovední. Ak škodu spôsobí koncipient, zodpovednosť padne na advokáta.
Antické zmluvy fungujú dodnes
Mnohé zo zmlúv, ktoré dodnes v práve používame, pochádzajú z antického rímskeho práv
Sceľovanie budú riešiť za štát len profesionáli
Od tohto roku sa očakáva urýchlenie komplexných pozemkových úprav.