Dobry den..chcem sa poradit ohladne materakej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mes

Dobry den..chcem sa poradit ohladne materskej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mesiaci jul zameskala 3 dni v plateni odvodov..problem bol len v tom, ze som 18.6 ukoncila zivnost a cakala som na vyjadrenie zo socialnej poistovne a na sumu ktoru mam uhradit..prisiel mi aj list, kde som mala zaplatit penale z omeskania aj za tie 3 dni v juli.. vsetko som uhradila, bola som sa osobne opytat na pobocke, ci mam vsetko v poriadku a zaplatene a dostala som odpoved, ze ano, ze mozem kludne podat ziadost o materske..tu som podala a aj napriek tomu, ze v case podania ziadosti 16.8 na poistovni nemam ziadne podlznosti, vsetko mam zaplatene, mi prisla zamietava odpoved..ako mam dalej postupovat? Telefonicky mi stale len hovorila, ze som to zaplatila o 3 dni neskor, ale aj tie 3 dni z omeskania mam zaplatene a nemam tam ziadne podlznosti..dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Účinná ľútosť. Šikovný ťah pri daňových podvodoch
Účinná ľútosť umožňuje páchateľom v prípade porušenia zákona nadobudnúť beztrestnosť. Jozef Čentéš, prokurátor
Oklieštený Ústavný súd je neprijateľný
Plénum by sa malo neodkladne doplniť tak, aby malo plný počet sudcov.
Kam investovať, aby ste neboli v strate: fondy, termínované účty, poistky
Odborníci tvrdia, že neinvestovaním máte väčšie šance prerobiť ako investovaním.
Darujte byt tak, aby ste sa neocitli na ulici
Darovali ste byt a obdarovaný vás podviedol. Ako musíte postupovať, dočítate sa v dnešných Hospodárskych novinách. Dozviete sa aj, ako sa sa vyhnete bytovej mafii.
Desať modelových situácií, kedy predať a kedy darovať majetok
Obdarovali vás hodnotným darom? Napríklad bytom, záhradou či inou nehnuteľnosťou, pričom vy ich chcete výhodne odpredať? Neunáhlite sa.