Dobry den..chcem sa poradit ohladne materakej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mes

Dobry den..chcem sa poradit ohladne materskej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mesiaci jul zameskala 3 dni v plateni odvodov..problem bol len v tom, ze som 18.6 ukoncila zivnost a cakala som na vyjadrenie zo socialnej poistovne a na sumu ktoru mam uhradit..prisiel mi aj list, kde som mala zaplatit penale z omeskania aj za tie 3 dni v juli.. vsetko som uhradila, bola som sa osobne opytat na pobocke, ci mam vsetko v poriadku a zaplatene a dostala som odpoved, ze ano, ze mozem kludne podat ziadost o materske..tu som podala a aj napriek tomu, ze v case podania ziadosti 16.8 na poistovni nemam ziadne podlznosti, vsetko mam zaplatene, mi prisla zamietava odpoved..ako mam dalej postupovat? Telefonicky mi stale len hovorila, ze som to zaplatila o 3 dni neskor, ale aj tie 3 dni z omeskania mam zaplatene a nemam tam ziadne podlznosti..dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete za svoju pôdu náhradný pozemok? Takto sa k nemu môžete dostať
Pre veľkú rozdrobenosť pôdy nemôžete užívať svoje pozemky.
Ako sa zmenili dávky? Pozrite sa, koľko dostanete po novom
Ľuďom na PN, nezamestnaným, ŤZP či mladým rodinám štát zdvihol od tohto roka viacero dávok. Vybrali sme pre vás tie najdôležitejšie.
Za akých podmienok ešte dostanete hypotéku a kedy vám ju zamietnu
Mladí ľudia musia po novom kúpu bytu či domu odložiť na neskôr. Čas na splatenie hypotéky sa im tak výrazne skráti. Pozrite si príklady z praxe, kedy vám banka ešte hypotekárny úver odsúhlasí.
Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.