Dobry den..chcem sa poradit ohladne materakej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mes

Dobry den..chcem sa poradit ohladne materskej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mesiaci jul zameskala 3 dni v plateni odvodov..problem bol len v tom, ze som 18.6 ukoncila zivnost a cakala som na vyjadrenie zo socialnej poistovne a na sumu ktoru mam uhradit..prisiel mi aj list, kde som mala zaplatit penale z omeskania aj za tie 3 dni v juli.. vsetko som uhradila, bola som sa osobne opytat na pobocke, ci mam vsetko v poriadku a zaplatene a dostala som odpoved, ze ano, ze mozem kludne podat ziadost o materske..tu som podala a aj napriek tomu, ze v case podania ziadosti 16.8 na poistovni nemam ziadne podlznosti, vsetko mam zaplatene, mi prisla zamietava odpoved..ako mam dalej postupovat? Telefonicky mi stale len hovorila, ze som to zaplatila o 3 dni neskor, ale aj tie 3 dni z omeskania mam zaplatene a nemam tam ziadne podlznosti..dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Úpravy v daňových či účtovných pravidlách. Ako ich komentuje expertka
Výpočet najdôležitejších noviniek v daňovej a účtovnej oblasti sa dozviete v dnešnej pondelkovej prílohe Hospodárskych novín – HN SERVIS.
Ako zabezpečiť deti? Odkladajte im rodinné prídavky
Založiť si rodinu a dobre sa o ňu postarať, to sú podľa agentúry Focus najdôležitejšie sny a túžby Slovákov.
Toto je 30 najdôležitejších zmien v daniach v roku 2020
Od januára prichádza množstvo daňových úprav najmä v prospech drobných podnikateľov.
Komu sa oplatí predčasný starobný dôchodok
Predčasný starobný dôchodok slúži na zabezpečenie príjmu občana v preddôchodkovom veku.
Blogeri: ako zarábať legálne
Blogovaním či zverejňovaním článkov alebo fotiek na internete si privyrába – alebo ich má aj ako hlavný zárobok – kadekto. Ako je to však so zdaňovaním týchto príjmov? Situácie môžu byť rôzne a ich varianty sa často aj kombinujú.