Dobry den..chcem sa poradit ohladne materakej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mes

Dobry den..chcem sa poradit ohladne materskej..dostala som zamietavu odpoved, s tym, ze som sa v mesiaci jul zameskala 3 dni v plateni odvodov..problem bol len v tom, ze som 18.6 ukoncila zivnost a cakala som na vyjadrenie zo socialnej poistovne a na sumu ktoru mam uhradit..prisiel mi aj list, kde som mala zaplatit penale z omeskania aj za tie 3 dni v juli.. vsetko som uhradila, bola som sa osobne opytat na pobocke, ci mam vsetko v poriadku a zaplatene a dostala som odpoved, ze ano, ze mozem kludne podat ziadost o materske..tu som podala a aj napriek tomu, ze v case podania ziadosti 16.8 na poistovni nemam ziadne podlznosti, vsetko mam zaplatene, mi prisla zamietava odpoved..ako mam dalej postupovat? Telefonicky mi stale len hovorila, ze som to zaplatila o 3 dni neskor, ale aj tie 3 dni z omeskania mam zaplatene a nemam tam ziadne podlznosti..dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus