dobry den chcem sa spitat som dlhodobo nezamestnany prišielmy anonim ktory tvrdy že mam zriadenu

dobry den chcem sa spitat som dlhodobo nezamestnany prišielmy anonim ktory tvrdy že mam zriadenu dielnu v obytnom dome zrejme za učelom obohacovania sa lebo presne to dotyčny neuvadza potom tvrdy že som agresyvny pričom okrem pozdravu som znikym v bytovke ani neprehovoryl nakolko je to mesky byt a najomici sa tu pomerne často striedaju dalej uvadza že mam utočneho psa nakolko moj pes nikoho nenapadol a ked ho venčim tak mimo obytnej zony je neustale na voditku ,a ktej dielni občas sy virežem fujaru lebo ma to bavy a mam rad ten nastroj ale ktomu potrebujem len nožik a nie uvadzanu dielnu lebo pot tym sa da všeličo predstavit porosym vas o radu ako sa ktomuto zachovat nakolko som nikdy v bite nepoužil okrem vrtačky ked som vešal šatnik niaky stroj a niky som za fujarku nedostal od nikoho odmenu finančnu a ani neinzerujem nikde a ani nemam stranku ani reklamu ktora by ktomuto nabadala citim sa byt nepravom obvineny a uražama počuvat alebo čitat to že som agresyvny nakolko som abstynent anikdy som nikomu agresyvne nič nepovedal v našej bytovke dalej dotična uvadza 5 podpiasanih svedkou ale ked som sa pital suseda nič take a oničom nevedel. dakujem za skoru odpoved

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.
Odborník radí, komu sa viac oplatí murovaný dom, drevodom či kontajnerová stavba
Od budúceho roka musia byť všetky nové stavby postavené ako budovy s takmer nulovou potrebou energií. Prekombinovať úsporné opatrenia sa neoplatí. Prečo? Objasňuje Martin Mihál, predseda Združenia výrobcov murovacích materiálov.  
20 zmien v daniach, ktoré sa týkajú podnikateľov
Podnikatelia musia od januára zohľadňovať vo svojej praxi mnohé daňové zmeny.
Meniť Ústavu musí byť pre politikov ťažšie
Ústava je príliš dôležitý zákon na to, aby ho politici neustále menili. Slovensko potrebuje stabilnejšiu Ústavu, hovorí advokátka Kristína Babjaková z VIA IURIS. Kristína Babjaková Kristína Babjaková