dobry den chcem sa spitat som dlhodobo nezamestnany prišielmy anonim ktory tvrdy že mam zriadenu

dobry den chcem sa spitat som dlhodobo nezamestnany prišielmy anonim ktory tvrdy že mam zriadenu dielnu v obytnom dome zrejme za učelom obohacovania sa lebo presne to dotyčny neuvadza potom tvrdy že som agresyvny pričom okrem pozdravu som znikym v bytovke ani neprehovoryl nakolko je to mesky byt a najomici sa tu pomerne často striedaju dalej uvadza že mam utočneho psa nakolko moj pes nikoho nenapadol a ked ho venčim tak mimo obytnej zony je neustale na voditku ,a ktej dielni občas sy virežem fujaru lebo ma to bavy a mam rad ten nastroj ale ktomu potrebujem len nožik a nie uvadzanu dielnu lebo pot tym sa da všeličo predstavit porosym vas o radu ako sa ktomuto zachovat nakolko som nikdy v bite nepoužil okrem vrtačky ked som vešal šatnik niaky stroj a niky som za fujarku nedostal od nikoho odmenu finančnu a ani neinzerujem nikde a ani nemam stranku ani reklamu ktora by ktomuto nabadala citim sa byt nepravom obvineny a uražama počuvat alebo čitat to že som agresyvny nakolko som abstynent anikdy som nikomu agresyvne nič nepovedal v našej bytovke dalej dotična uvadza 5 podpiasanih svedkou ale ked som sa pital suseda nič take a oničom nevedel. dakujem za skoru odpoved

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Účinná ľútosť. Šikovný ťah pri daňových podvodoch
Účinná ľútosť umožňuje páchateľom v prípade porušenia zákona nadobudnúť beztrestnosť. Jozef Čentéš, prokurátor
Oklieštený Ústavný súd je neprijateľný
Plénum by sa malo neodkladne doplniť tak, aby malo plný počet sudcov.
Kam investovať, aby ste neboli v strate: fondy, termínované účty, poistky
Odborníci tvrdia, že neinvestovaním máte väčšie šance prerobiť ako investovaním.
Darujte byt tak, aby ste sa neocitli na ulici
Darovali ste byt a obdarovaný vás podviedol. Ako musíte postupovať, dočítate sa v dnešných Hospodárskych novinách. Dozviete sa aj, ako sa sa vyhnete bytovej mafii.
Desať modelových situácií, kedy predať a kedy darovať majetok
Obdarovali vás hodnotným darom? Napríklad bytom, záhradou či inou nehnuteľnosťou, pričom vy ich chcete výhodne odpredať? Neunáhlite sa.