Dobrý deň, prosím pekne o radu, ako postupovať v prípade neopravneného obohatenia.

Pred rokom som si prostredníctvom firmy www.vikisnabytok.sk objednala nábytok do detskej izby v cene 62,90eur. Komunikacia prebiehala emailovou formou, kedže nabytok mal byt na mieru, platila som vopred na uvedené číslo účtu. Keďže meškali s dodaním, urgovala som, stále nové a nové termíny dodania, tak som od zákazky odstupila pisomne a znova prostredníctvom emailu, samozrejme dožadovala som sa svojich peňazí....do dnešného dňa nemám pniaze ani tovar. Postúpila som to na SOI, majú to v riešení. No chcela by som sa opýtať, či by som nemohla podať na okresnú prokuratúru trestné oznámenie vo veci neoprávneného obohatenia a čo všetko k tomu potrebujem..výpis z banky a pod. Ďakujem a želám pekný deň.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Nekupujte darčeky na úver. Tu sú rady, ako si Vianoce zbytočne nepredražiť
Slováci si chcú na Vianoce dopriať viac ako inokedy. Utrácajú neprimerane nielen na jedlo a nápoje, ale kvôli darčekom sú ochotní narobiť si dlhy.
Svoju budúcu penziu si môžete overiť
Blížite sa k dôchodkovému veku a neviete, aký bude. Alebo po škole zvažujete, či si sporiť na dôchodok už teraz. Experti pre HN radia, ako si môžete udržať životný štandard aj vo vyššom veku.
Chcete poslať vianočný balíček či pozdrav. Ustrážte si termíny
Pohľadnice a listy v rámci Slovenska sa k adresátovi dostanú do Vianoc, ak ich pošlete najneskôr 20. decembra druhou triedou a 21. decembra, ak využijete prvú triedu.
Trh hľadá zdravotné sestričky aj masérov. Pozrite si aktuálne pracovné miesta v zdravotníctve
Pozrite si aktuálne ponuky voľných pracovných miest zo zdravotníctva.
12 tipov, ako skrotiť výdavky za energie
Klesajúca teplota vonku, intenzívnejšie kúrenie, viac umelého osvetlenia. Príchod zimy vytvára vyšší tlak na platby za energie. Tu sú rady, ako si možno dávať väčší pozor, aby ste s nimi nemali zvýšené výdavky.