Dodatky k pracovnym zmluvam

Dobry den.
Prisim Vas o radu. Pracujem vo firrme ako zastupkyna/predavacka, teraz som dostala ponuku posunut sa vyssie na miesto veducej. Ponukaju mi dodatok k pracovnej zmluve v ktorom mi davaju skusobnu dobu 3 mesiace a trvanie na 1rok v pozicii veduca. Tvrdia vraj ze to je len preto, ze ak by neboli so mnou spokojni alebo ak by som ja nechcela tuto poziciu robit tak ma vedia vratit na predchadzajucu poziciu. Zda sa mi to zvlastne a nepaci sa mi to cele.Chrani ma povodna zmluva? Obavam sa ze po roku ma mozu prepustit lebo v dodatku je doba urcita.
Dakujem velmi pekne za odpoved.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.
Odborník radí, komu sa viac oplatí murovaný dom, drevodom či kontajnerová stavba
Od budúceho roka musia byť všetky nové stavby postavené ako budovy s takmer nulovou potrebou energií. Prekombinovať úsporné opatrenia sa neoplatí. Prečo? Objasňuje Martin Mihál, predseda Združenia výrobcov murovacích materiálov.  
20 zmien v daniach, ktoré sa týkajú podnikateľov
Podnikatelia musia od januára zohľadňovať vo svojej praxi mnohé daňové zmeny.
Meniť Ústavu musí byť pre politikov ťažšie
Ústava je príliš dôležitý zákon na to, aby ho politici neustále menili. Slovensko potrebuje stabilnejšiu Ústavu, hovorí advokátka Kristína Babjaková z VIA IURIS. Kristína Babjaková Kristína Babjaková