Dokedy je povinný zamestnávateľ urobiť ročné zúčtovanie?

Pracovala som vo firme cez 3 roky. Dokedy mi je povinny robit zamestnavatel rocne zuctovanie a poukazovat na ucet z neho dan? V roku 2010 som isla na konci novembra na MD, dnes mi prislo vyuctovanie  na ucet za 31 dni minuleho roku - 109 eur.

Chcem sa spytat musim si robit, teda musi mi robit on danove aj ked budem na MD a potom na RD?Som ako slobodna mamicka cize budem dostavat MD cca 10mes.,cize ked mi on urobi rocne zuctovanie za rok 2011 je tam nejaka moznost, sanca ze opat mi pridu v roku 2012 za rok 2011 nejake peniazky -dan ???? ak ano tak asi koko asi?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus