Doporuceny list zamestnavatelovi.

Dobrý deň, poslala som zamestnávateľovi doporučený list so žiadosťou o preradenie na inú prácu zo zdravotných dôvodov doplnenú o potvrdený lekársky posudok od lekara. Som na Pn, podporna doba je do 2.4.2018. Pracovala som u zamestnavatela 7 rokov. Zistila som, že list neprevzali a je uložený na pošte. Pravdepodobne sa mi list vráti. Platí 15 dňová lehota v tomto prípade až od dňa vrátenia zásielky?
Ako mám Prosím teraz postupovať? Do práce sa už nechcem vrátiť, nakoľko práca na pôvodnom pracovisku je nevhodnå. Na koľko mesiacov mám nárok na odstupné a koľko mesiacov je výpovedná doba?
Ďakujem za odpoveď.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete mať i v horúčavách príjemný byt? Neurobte chyby pri kúpe klimatizácie
Ak uvažujete nad výberom klimatizácie, na jej obstaranie a inštaláciu vám už nezostáva veľa času.
Abeceda proti pádu z výšky môže zachrániť život pracovníka
V prípade, že sa stane úraz pri páde z výšky, inšpektorát práce skúma, ako boli dodržané všetky bezpečnostné opatrenia. Najmä, či ste pracovníka vo firme oboznámili so všetkými rizikami spojenými s výkonom jeho práce.
Čo môžete urobiť, aby vás GDPR nebudilo zo sna
Nové nariadenie EÚ o ochrane osobných údajov vstupuje do platnosti už 25. mája. Využite naše profesionálne služby a získajte platné súhlasy na spracovanie osobných údajov pomocou Mafra call centra.
Prax tlačí na nové stavebné predpisy
Nové predpisy rozdelené do dvoch zákonov sľubujú, že sa povoľovanie stavieb zjednoduší a urýchli. V akom štádiu je proces ich prípravy a kedy by mali byť zverejnené ich konečné verzie, hovoria predstavitelia ministerstva dopravy a výstavby a experti z praxe.
Pracujte v oblasti potravinárstva
Hľadáte si prácu? Pozrite si prehľad aktuálnych voľných pracovných miest s nadštandardným platom. Ponúka ich portál ISTP.sk.