Doporuceny list zamestnavatelovi.

Dobrý deň, poslala som zamestnávateľovi doporučený list so žiadosťou o preradenie na inú prácu zo zdravotných dôvodov doplnenú o potvrdený lekársky posudok od lekara. Som na Pn, podporna doba je do 2.4.2018. Pracovala som u zamestnavatela 7 rokov. Zistila som, že list neprevzali a je uložený na pošte. Pravdepodobne sa mi list vráti. Platí 15 dňová lehota v tomto prípade až od dňa vrátenia zásielky?
Ako mám Prosím teraz postupovať? Do práce sa už nechcem vrátiť, nakoľko práca na pôvodnom pracovisku je nevhodnå. Na koľko mesiacov mám nárok na odstupné a koľko mesiacov je výpovedná doba?
Ďakujem za odpoveď.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na obchodoch s devízami môžete prerobiť
S možnosťou investovania sa stretávame na každom kroku. Na internete, v televízii, ale aj priamo v telefonátoch. Ako si vybrať tú správnu ponuku vysvetľuje Maroš Ovčarik, výkonný riaditeľ zo spoločnosti Finančný kompas.
Finanční poradcovia idú po podnikateľoch
Voľné peniaze z podnikania už nechcete alebo nemôžete investovať do svojej firmy. Hľadáte iné možnosti? O základných rizikách investičných ponúk hovorí Tomáš Skukalík z portálu Podnikajte.sk.
Výrok súdu zmenil investičné právo
Rozsudok v prípade Achmea priniesol nečakané následky. Jednoduchý spor o výplatu zisku sa skončil zásadnou zmenou investičného práva v Únii.
Spoločenstvo môže skupovať podiely
Les, lúka alebo háje v chránenom území sa nepredávajú do súkromných rúk. Ak tam ešte niekto má súkromný pozemok a chce ho predať, predkupné právo má v tomto prípade štát.
Ak je benefit pre vás rozhodujúci pri hľadaní práce, čítajte
Trinásty a štrnásty plat sú lákadlom číslo jeden pre uchádzačov o prácu. Ukázal to prieskum benefitov, ktorý na vzorke 875 ľudí v 16- tich odvetviach zisťovala personálna agentúra Grafton Slovakia.