Dovolenka po RD

Dobry den, prosila by som poradit nakolko uz neviem kde si to mam zistit lebo zamestnavatel mi to nezistil.
21.11.2014 som nastupila na rizikove. 27.6.2015 mi zacala materska ktora trvala do 19.2.2016. Nasledne zacala RD ktora mi konci 12.8.2018 kedy bude mat maly 3r.
Viete mi prosim vypocitat na kolko dni mam narok na dovolenku ktora mi vznikla pocas materskej? Pred odchodom na rizikove mi v r2014 ostali 2dni dov.
A este prosim poradit: mam narok na vycerpanie dovolenky hned po RD? Musi mi ju zamestnavatel dat podla zakona alebo mi moze zamestnavatel zrusit precerpanie dov. a dat mi ju niekedy inokedy? Veeeelmi mi pomozete s odpovedami.
Dakujem velmi pekne

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Hypotéka bez poistenia je veľké riziko. Nechajte si poistenie ušiť na mieru
Poistenie hypotekárneho úveru Slováci podceňujú. Odborníci radia, že najlepšie je pre individuálne vás poistenie.
Výmenný pobyt v zahraničí? Kurz jazyka aj samostatnosti
Zamestnávatelia očakávajú od svojich zamestnancov viacjazyčnosť už aj u nás, ale Slovákom tieto zručnosti chýbajú. Odborná pracovná sila je nedostatkovým tovarom a zvlášť pracovníci s potrebnými znalosťami cudzích jazykov.
Mešká vám lietadlo? Na toto všetko máte nárok
Obdobie dovoleniek pri mori sa blíži a s nimi aj riziko, že vám môže let meškať. Viete, na čo všetko máte nárok?
Nefunguje vám internet? Pošlite údaje iným spôsobom
Dáta o evidovaných tržbách sa doteraz v elektronických registračkách ukladali do fiskálnej pamäti, ktorá bola povinnou súčasťou každej pokladnice. Bola zakomponovaná tak, aby s ňou nik nemohol svojvoľne manipulovať. Keď k podnikateľovi prišla kontrola, dáta si načítala práve z nej.
Pozemky: najmite si sledovaciu službu
Kam sa obrátiť pri podozreniach z podvodu na pozemkoch, ako si zabezpečiť vstup na parcelu cez cudzí pozemok alebo ako predchádzať exekúcii majetku. Na tieto a ďalšie otázky odpovedajú odborníci.