Dovolenka po RD

Dobry den, prosila by som poradit nakolko uz neviem kde si to mam zistit lebo zamestnavatel mi to nezistil.
21.11.2014 som nastupila na rizikove. 27.6.2015 mi zacala materska ktora trvala do 19.2.2016. Nasledne zacala RD ktora mi konci 12.8.2018 kedy bude mat maly 3r.
Viete mi prosim vypocitat na kolko dni mam narok na dovolenku ktora mi vznikla pocas materskej? Pred odchodom na rizikove mi v r2014 ostali 2dni dov.
A este prosim poradit: mam narok na vycerpanie dovolenky hned po RD? Musi mi ju zamestnavatel dat podla zakona alebo mi moze zamestnavatel zrusit precerpanie dov. a dat mi ju niekedy inokedy? Veeeelmi mi pomozete s odpovedami.
Dakujem velmi pekne

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Prenajímate byt? Dajte pozor, aby ste miesto zisku nemali na krku neplatiča
Prenájom si vždy poistite spísanou listinou. Notárska zápisnica vás v tejto veci môže ochrániť viac než nájomná zmluva.
Pasívne domy sú u nás hudba budúcnosti
Ekológia, vízia do budúcnosti, zdravé prostredie pre život a tiež extrémne nízka cena za energie. Taká je stručná charakteristika pasívnych alebo nulových domov. Ak sa s týmito hodnotami stotožňujete, nie je od veci pouvažovať o bývaní v pasívnom dome.
Prednosťou je hotová infraštruktúra
Cenové relácie stavebných pozemkov si za posledné roky držia svoju nastavenú úroveň. Realitný trh sa sústredil najmä na oblasť bytov.
Hotelový boom ťahá zisky investorov
Priemerné ceny hotelových izieb dosahujú historické maximum, vďaka čomu stúpajú aj výnosy. Bratislava je z hľadiska obsadenosti hotelov v Európe na 25. mieste.
Korupcia prestáva byť celonárodná hra
Už to nie sú len zisky a iné ekonomické ukazovatele, ktoré tvoria vizitku firmy. Čoraz viac sa sleduje, čo firma prináša aj pre zamestnancov, región a celú krajinu.