Dovolenka po RD

Dobry den, prosila by som poradit nakolko uz neviem kde si to mam zistit lebo zamestnavatel mi to nezistil.
21.11.2014 som nastupila na rizikove. 27.6.2015 mi zacala materska ktora trvala do 19.2.2016. Nasledne zacala RD ktora mi konci 12.8.2018 kedy bude mat maly 3r.
Viete mi prosim vypocitat na kolko dni mam narok na dovolenku ktora mi vznikla pocas materskej? Pred odchodom na rizikove mi v r2014 ostali 2dni dov.
A este prosim poradit: mam narok na vycerpanie dovolenky hned po RD? Musi mi ju zamestnavatel dat podla zakona alebo mi moze zamestnavatel zrusit precerpanie dov. a dat mi ju niekedy inokedy? Veeeelmi mi pomozete s odpovedami.
Dakujem velmi pekne

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na čo máte nárok, ak sa pošmyknete na neupravenom chodníku?
Ak sa pri pošmyknutí na ľade na neupravenom chodníku zraníte, máte možnosti odškodnenia od správcu komunikácie, ktorý zanedbal svoje povinnosti.
Daň z nehnuteľnosti zaplatíte aj cez web
Povinnosť zaplatiť daň z nehnuteľnosti majú všetci vlastníci bytov, domov či pozemkov do konca januára.
Chcete zarobiť viac ako tisíc eur? Vyberte si z najnovších ponúk práce
Digitálny svet sa rozrastá a firmy hľadajú ľudí na posty. Zárobky sú lákavé. Prinášame najnovšie ponuky pracovných miest. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Internetového sprievodku trhu práce.
Rekordná spokojnosť. Euro by dnes nemenilo 9 z 10 Slovákov
Desaťročie života s Eurom na Slovensku potvrdilo, že ľudia si na novú menu rýchlo zvykli. Oceňujú výhody eura najmä pri cestovaní a zrozumiteľnosť cien.
Ako postupuje živnostník pri priznaní príjmov
Daňové priznanie musí podať živnostník, ak jeho celkové zdaniteľné príjmy za minulý rok presiahli 1 915,01 eura. Do celkových zdaniteľných príjmov sa zahrňuje akýkoľvek dosiahnutý príjem, ktorý je predmetom dane a nie je od dane z príjmov oslobodený, teda aj príjem zo zdrojov v zahraničí.